Media

Popcorn – 26. 5. 2003

 Blue u soudu

přepis: Jess

     Sir Elton John se objeví před soudem jako svědek mezi Blue a jinou stejnojmennou kapelou, úspěšnou v sedmdesátých letech. Původní Blue byli u Eltonovi společnosti Rocket Rekords a sám zpěvák se podílel na vzniku jednoho z alb. Členové původní skupiny chtějí po nynějších Blue a jejich společnosti EMI náhradu škody. Elton John má u soudu potvrdit existenci původní kapely a fakt, že s ní spolupracoval.

   (Zbytek článku se Eltona netýká, navazuje nelogickou větou: Jinak Blue fanoušky milují a informuje že Blue přiletěli na jeden koncert v helikoptéře kvůli dopravní zácpě. Popcorn má občas zmatené články....)

Reflex 19/04
 
(článek je v archívu bez názvu)

přepis: Conie
    Za nezvykle rasistické označil britský zpěvák Elton John hlasování v televizní soutěži American Idol, americké obdobě nynějšího tuzemského hitu Česko hledá SuperStar. John se účastnil speciálního dubnového vydání pořadu na televizi Fox, po němž prohlásil, že jej šokoval způsob, jakým diváci vyřadili černošskou vokalistku Jennifer Hudsonovou. Tu přitom považoval za velkou favoritku soutěže. „Měli možnost vybírat si ze tří soutěžících,  ale vyřadili černošku,“ zlobil se John. Televize Fox, vlastněná mediálním magnátem Rupertem Murdochem, jeho prohlášení odmítla komentovat. American Idol na Foxu denně sleduje 20 miliónů Američanů. 
.....
(JAP)
pozn. přepisovatele
Zbytek článku se zabýval pořadem Česko hledá SuperStar pokud si to budete chtít přečíst, tak vám to rád zašlu, když se ozvete Davymu, ale Eltona se to vůbec netýká. Řešilo to vyřazení Veroniky Zaňkové.


Elton John:
Ženy z něho uděly homosexuála

Rytmus života
27. 8. 2007

přepis: Pete

Než se Elton John (60) přiznal ke své homosexualitě, měl na svém kóntě několik nezdařených románků se ženami....

Na slavného britského zpěváka nyní vyplavala komická hystorka z doby, kdy si ještě hrál na  homosexuála. Jako zpívající klavírista na sebe Elton John strhával žen už v začátcích své raketové kariéry. Byl také první, kdo začal jako první vystupovat v provokativně barevných oblecích a obřích brýlích.

Díky sebevraždě se nemusel ženit:

Některé ženy do něho byly tak zamilované, že se nenechaly odradit jeho výstřednostmi a pronikly do jeho soukromí. Nejvytrvalejší byla Linda Woodrow, která Eltona dokonce přiměla ke slibu manželství. Jenomže, když pak zpěvák vystřízlivěl, byl s toho tak nešťastný, že se dokonce pokusil o demonstrační sebevraždu. Elton pustil plyn v troubě a strčil si do ní hlavu. A to všechno bylo v době, kdy ho měl navštivit jeho textař Bernie Taupin. Ten, když pak vstoupil do místnosti, začal se smát. Elton totiž pustil plyn na minimum a v kuchyni měl otevřená všechna okna a ještě si podpíral hlavu malým polštářkem. "Sebevražda" nicméně posloužila jako důvod zásnub s Lindou Woodrow a zpěvák měl na čas klid. Jenže se na se na scéně obevila nadaná německá zvukařka Renate Blauel, kterou si Elton dokonce vzal (1984) a žil s ní tři roky. Jeho odlišná sexuální orientace se pak už nedala utajit a zpěvák se k ní jako první ze světových es přiznal.

Střídání partnerů přežil zázrakem:

Zprvu sice cítil úlevu, ale pak se na něj začaly lepit desítky homoxeuálních přátel, kterým šlo též o jeho peníze, ale pak se na něj začaly lepit desítky homosexuálních přátel, kterým šlo též o jeho peníze. Elton tehdy střídal partnery jako ponožky a je docela zázrak, že se době nástupu AIDS nenakazil. Jeho divoký život skončil vlastně po padesátce, kdy se poznal s filmovým producentem Davidem Furnishe (44). A s ním uzavřel v prosinci 2005 jako jeden z prvních Britů registrované partnerství.