Internet 726. 8. 2008

zdroj:
www.mujZpravodaj.cz

.

Chcete-li se setkat se světoznámými celebritami,

jeďte do Saint-Tropez.

Kromě Cindy Crawford (42) a George Clooneyho (47)

 tráví na jihu Francie prázdniny také zpěvák Elton John (61).Na středomořské pobřeží si vyjel se svým partnerem kanadským filmařem Davidem Furnishem (45), aby tam načerpal síly před turné.

To vypukne dvanáctého září koncertem v Calgary.

Náhodné přihlížející i novináře nejvíce zaujal
Eltonův ohoz.

O zpěvákovi je známo, že si libuje ve výstředním oblečení.

Tentokrát zvolil klaunské kalhoty s pestrobarevnými puntíky, které na dovolené zjevně vůbec neodložil, v kombinaci s neonově růžovými keckami.

Populární hvězda přiletěla do Saint-Tropez z Las Vegas a rovnou zamířila na luxusní jachtu návrháře Roberta Cavalliho (67).

Tam už na něj čekal jeho přítel David, jenž měl na rozdíl od zaneprázdněného Eltona dovolenou již od začátku července.

Na jachtě si při čekání na svého milého užíval ve společnosti spousty celebrit, například zpěváka
Kida Rocka (37). Večery prý Furnish
trávil v exkluzivních nočních klubech.

04.09 2008
zdroj: blesk.cz

Lily Allen poslala Eltona Johna do pr****Když už dáte celebritě do ruky skleničku, nenechte ji pak mluvit do mikrofonu Vymstilo se to časopisu GQ při volbě Muže roku. Lily Allen se nametla a...

.. Sira Eltona Johna (61) poslala do pr****. Co se stalo?

Elton John a Lily Allen spolu v úterý v noci 'moderovali' vyhlášení výsledků ankety Muž roku, kterou pořádal časopis GQ. Jeho vedení se teď může jen do hlavy tlouct. Když už na pódium v pustil tak nesourodou dvojici moderátorů, dobrá. Ale to šampaňské mladé zpěvačce do ruky dávat opravdu neměl.

Lily se totiž slušně připila, no a pak blábolila. Sir Elton se zpěvačku mezi jednotlivými výstupy snažil v zákulisí trochu zpacifikovat, leč nic nepomáhalo. Když Lily zahlásila: "...a nyní přichází nejdůležitější část večera," Elton se neudržel a skočil jí do řeči. "Co? Jdeš si dát další skleničku?" Eltonova ironická poznámka Lily namíchla a vyhrkla: "Běž do pr****, Eltone! Jsem o čtyřicet let mladší než ty a mám celý život před sebou!"

Sálem se ozvala bouřlivá reakce, Elton se však nenechal zaskočit a odvětil jí něco v tom smyslu, že by jí pod stolem mohl stále ještě něčím překvapit. Lily ho opět odbyla se slovy, že neví, o čem má být řeč.

Jen co přímý přenos z londýnské Královské opery skončil, Lily se odpotácela na afterparty, kde v nasávání vesele pokračovala.

Elton John píše muzikál založený

na AIDS

23.10.2008 08:34,

 Petra Hubáčková

Britský zpěvák Elton John prozradil, že pracuje na filmovém muzikálu. Dílo má pojednávat o muži, který trpí nemocí AIDS.

 

Elton John na snímku spolupracuje s hercem a režisérem Benem Stillerem, který si má zahrát hlavního hrdinu. I když se jedná ovelmi závažné téma, zpěvák chce tento film pojmout jako komedii. Prohlásil: "Hrdina tohoto snímku žije na Broadwayi je gay a má AIDS. Musí se vrátit a čelit problémům s manželkou a se svými dětmi, které opustil. I když to moc směšně nevypadá, zpracování bude vtipné."

 

 

Dodejme, že Elton John (MySpace.com) má s podobnou práci již zkušenosti. Je autorem hudební kulisy k představením "Billy Elliot" či "Aida" anetají se tím, že je velkým fanouškem divadelních her tohoto typu.

 

Elton John a Baz Luhrmann napsali

píseň

Britský zpěvák Elton John se spřáhl s australský režisérem aproducentem Bazem Luhrmannem. Společnými silami dali dohromady píseň "The Drover's Ballad".

 

 

Baz Luhrmann, který byl nominovaný na Zlatý glóbus za prácina snímku "Moulin Rouge", připravil text skladby a Elton John (MySpace.com) napsal hudbu. Kromě toho, že se vzniklý song stane součástí zpěvákova repertoáru, se objeví také v chystaném filmu "Austrálie".

 

 

Půjde oválečné westernové drama, v jehož hlavních rolích si zahráli Nicole Kidman a Hugh Jackman. Jak název již napovídá, příběh se odehrává v Austrálii, a sice v době Druhé světové války.

 

Elton John natočí nové album s Markem Ronsonem

08.12.2008 12:28, Petra Hubáčková

Britský zpěvák a skladatel Elton John si k práci na své nové řadovce přizve producenta Marka Ronsona, který spolupracoval například s Kaiser Chiefs nebo Amy Winehouse. Momentálně bezejmenné album má vyjít na konci příštího roku pod křídly společnosti Universal.

  Zatím se však jedná pouze o

spekulace. Portál Billboard.com uvedl, že se oba pánové velmi dobře znají a

o této kolaboraci už delší dobu hovoří. Elton John (MySpace.com) je ale jako obvykle velmi zaneprázdněný, a tak nechce nic napevno domlouvat.

  Dodejme, že britský zpěvák nedáno spolupracoval s The Killers a Neilem Tennantem z Pet Shop

Boys. Výsledek jejich práce

dostal jméno "Joseph, Better You Than Me" a k posluchačům se dostane v druhé polovině prosince.