Co píše ow VI.

Co píše oficialní web
část VI.

Přeložené články a novinky Annou Wolfovou z Eltonova oficialního webu www.eltonjohn.com.
Více báječných věcí v našem Elton obchodě!
7-Prosinec-2006

Nový obchod Eltona Johna právě přidal některé skvělé Eltonovy věci, včetně Don't Go Breaking My Heart (* Nezlom mi srdce) panenku, tričko a Goodbye Yellow Brick Road (* Sbohem žlutá cihlová cesto) koženou vestu. Kliknutím
na odkaz se dostanete do obchodu.


Elton a kapela na stadiónu Westpac ve Wellingtonu na Novém Zélandu, 6. prosince
7-Prosinec-2006

"Naumai, Haere Mai Elton John! S obrovskou hrdostí jsem stála a poslouchala powhiri (přivítání) zpívané v maorštině...pouze na Novém Zélandu.To přivítalo Eltona a kapelu a znamenalo to respekt a úctu, kterou jsme k němu a k té události - zpátky ve Wellingtonu po 22 letech - všichni cítili.

Byl to můj třetí koncert za 8 dní (rezervovala jsem si Sydney předtím než byl ohlášen koncert na NZ). Každý byl fantastický a svým způsobem speciální.

Měla jsem jeden lístek v části Rocket, můj první, a to že jsem byla mezi ostatními členy Rocket mě neočekávaně zviditelnilo. Povídali jsme si příběhy a přepočítávali svá oblíbená alba a zážitky z koncertů. Děkuju Kevinovi, Barbaře a Chrisovi. Bylo to působivé a to bylo ještě přetím, než Elton začal hrát!

A pak hrál - Senzace! Každá píseň - stará, novější a úplně nová - prostě skvělé! Jedenáctiminutová verze Rocket Man byla strhující a jetli jsou jiní současní umělci hotovi za tři minuty, Elton předvedl čtyřminutový úvod k Take Me to the Pilot (* Vezmi mě k vůdci) - velkolepé! Ovládá svou hudbu i to piano!

Když jsem ho viděla v Sydney, myslela jsem si 'když sedí u piana, tak je velkolepý!' Teď ve Wellingtonu jsem ho teprv mohla pořádně vidět - velké obrazovky jsou dobrí, ale nedá se to srovnat s tím, když vídíte na vlastní oči každý detail. Všimla jsem si fanouška vpředu, který po několik hodin držel velkou Knihu 25. výročí. Jaká dojemná chvíle, když si na konci koncertu Elton kleknul a naklonil se přes bezpečnostní plot, aby tu knihu podepsal. Elton a jeho fanoušci, respekt a oddanost jsou vzájemné."

Michelle z Wellingtonu, Nový Zéland

"Vím, že po koncertě dostanete tisíce takovýchto e-mailů, ale chci se připojit svým hlasem (ne, že by z něj něco zbylo!) k těm, kteří děkují za pořádání koncertu ve Wellingtonu minulou noc.
Seděla jsem na stadionu ohromená vaším představením, a cítila se požehnaná, že tam můžu být a vidět vás naživo a osobně.
Děkuji vám, děkuji vám, děkuji vám za koncert ve Wellingtonu, který jste dělal ve svém volnu"

Julie z Wellingtonu, Nový Zéland

"...Měl jsem Rocket vstupenky v sedmé řadě, kde to bylo absolutně fantastické (díky eltonjohn.com). Viděl jsem Eltona a kapelu perfektně. Přišel jsem vyzbrojen svou šálou Watford, což Elton ocenil, což bylo skvělé. Artikuloval 'děkuji' a zatleskal mi a zamával.

Představení bylo jednoduše úžasné! Od Funeral for a Friend až do Your Song (* Tvá píseď), jsem byl v nebi. Moji přátelé také přišli a ačkoliv ne tak vpředu, připojili se k mé manželce Pam a poprvé poslouchali Eltona. Také se jim představení líbilo a půjdou na Eltona znovu.
Rád bych slyšel více nahrávek z nového alba, ale byla to malá cena za moje desáté Eltonovo představení. Mohl jsem se připojit k Michelle a Barbaře...také na místech Rocket. Měli jsme úžasný zážitek, chraptivě jsme zpívali, a nakonec jsme se vznášeli domů.

Děkuji Eltonovi a kapele a Michelle za její společnost na pravděpodobně nejlepším Eltonově představení, které jsem kdy viděl."

Kevin z New Plymouthu na Novém Zélandu