Co píše ow V.

Co píše oficialní web
část V.

Přeložené články a novinky Annou Wolfovou z Eltonova oficialního webu www.eltonjohn.com.

Elton a kapela v
Entertainment Centre
v Adelaide
v Austrálii, 9.prosince

11-Prosinec-2006

"Naši úžasnou zkušenost, shlédnutí pěti koncertů
tady v Austrálii, jsme zakončili v sobotu v noci
tady v našem domovském městě, v Adelaide.
Po shlédnutí mistra a jeho kapely na představení
v Melbourne v sobotu, jak do toho vkládali
opravdové emoce - opravdu vyřvával dvě a
půl hodiny absolutní radosti (a znovu byly v šou důmyslné změny - jsme rychle letěli domů na
poslední koncert.

Elton byl přivítán 41 stupni Celsia a když přišel na scénu vtipkoval, “škoda, že není teplo.” Od prvních tónů
Funeral for a Friend/Loves lies Bleeding
byla zřejmá energie, mistrovské hraní a obrovské nadšení Eltona i kapely. Potom se do toho pustil nejvyšší rychlostí a vydržel víc jak dvě hodiny, což spolehlivě zhypnotizovalo Adelaideské publikum.
Tahle verze Rocket Man (* Raketový muž) byla nejlepší z toho, co jsme viděli... Vidět Eltona na koncertě bylo pro moje děti potěšením, byly
unešeny mistrovským představením. Jak byl ten případ s koncerty tady v Austrálii, kvalita Eltonova hlasu a jeho a kapely skvělé hraní byly neustále vynikající.

Také jsme byli velmi potěšení, když Elton podepsal obal naší originální desky Captain Fantastic and the Brown Dirt Cowboy (* Fantastický kapitán a špinavý černý kovboj), a potom si udělal čas na podepsání mého klobouku z eltonjohn.com, a řekl nám, že oceňuje naší podporu, protože už nás viděl na několika koncertech. Jaká čest! Naše poznámky tady dokazují, jak je tenhle skvělý muž laskavý ke svým fanouškům – ne jako jiní slavní umělci, kteří v současnosti jezdí po světě nebo byli nedávno v Austrálii!

...Teď šíleně šetříme, abychom se mohli jet podívat na The Red Piano (* Červené piano) v Las Vegas!"

Mike z Adelaide v Austrálii


Americké koncerty Eltona a kapely v roce 2007

11-Prosinec-2006

Elton a kapela budou v pátek 23. února 2007 hrát koncert v UTEP/Don Haskins Center v El Pasu v Texasu v USA.

Máme vyhrazené vstupenky od Rocket na tenhle koncert a teď jsou v prodeji přes Elton Performs page.

**Prosím, ujistěte se, že souhlasíte s našimi obchodními podmínkami, na které se můžete podívat přes odkaz na konci této stránky, předtím než budete kupovat vstupenky, pro které platí omezení dvě vstupenky na jednoho člena Rocket. Prosím mějte na paměti, že tyto lístky nemohou být vyměněny, nejsou přenosné na jinou osobu ani nebudou vráceny peníze z jakýchkoliv důvodů.

Pro Eltona a kapelu bylo právě potvrzeno více koncertů Red Piano v Césarově Paláce v Las Vegas v USA, během března, dubna a května 2007. Pro celý seznam navštivte stránku Eltonových Představení.

Vstupenky Rocket pro Plymouth a Carlisle
8-Prosinec-2006

Pro koncert v Plymouthu v Anglii 25.května 2006 budou naše Rocket místa v části A6, řady L,M,N a P, a v části A7 řady L, M a N. Budou stát každé 81 liber. Pro koncert v Carlisle 3.června budou naše místa v řadách 8 - 15 v přízemí a také budou stát 81 liber.

Oznámeny další dva koncerty ve Velké Británii - Carlisle a Plymouth
7-Prosinec-2006

Byly ohlášeny další dva koncerty Eltona Johna, oba v Anglii, na různých koncích země! V sobotu 26.května 2007, budou Elton a kapela hrát v Home Parku v Plymouthu v Devonu, domově fotbalového klubu
Plymouth Argyle Football Club.
To bude od roku 1971 Eltonovo první vystoupení v Plymouthu, tehdy hrál ve starém divadle ABC Theatre.

Máme vyhrazené vstupenky od Rocket na tenhle koncert a půjdou do prodeje zítra, v pátek 8.prosince, v 17 hodin britského času, na stránce Eltonových Vystoupení.

Vstupenky na toto plně obsazené představení budou ve veřejném prodeji v 9 hodin, v pondělí 11.prosince 2006, a můžou být zakoupeny zavoláním na tyto linky Eltona Johna, které fungují 24 hodin denně:
See Tickets: 0870 060 3790
Ticketmaster: 0871 230 9882
Plymouth Pavilions: 0845 146 1460

V neděli 3.června 2007, bude Elton a kapela hrát v Brunton Parku v Carlislev Cumbrii, domově fotbalového klubu
A.F.C. Carlisle United.
To bude Eltonovo první představení v Carlislu.

Máme vyhrazené vstupenky od Rocket na tenhle koncert a půjdou do prodeje zítra, v pátek 8.prosince, v 17 hodin britského času, na stránce Eltonových Vystoupení.

Vstupenky na toto plně obsazené představení budou ve veřejném prodeji v 9 hodin, v úterý 12.prosince 2006, a můžou být zakoupeny zavoláním na tyto linky Eltona Johna, které fungují 24 hodin denně:
Ticketmaster: 0871 230 9882
See Tickets: 0870 143 2205
Sands Centre: 01228 625 222 (není 24 hodin denně)

**Prosím, ujistěte se, že souhlasíte s našimi obchodními podmínkami, na které se můžete podívat přes odkaz na konci této stránky, předtím než budete kupovat vstupenky, pro které platí omezení dvě vstupenky na jednoho člena Rocket. Prosím mějte na paměti, že tyto lístky nemohou být vyměněny, nejsou přenosné na jinou osobu ani nebudou vráceny peníze z jakýchkoliv důvodů.**