Co píše ow IV.

Co píše oficialní web
část IV.

Přeložené články a novinky Annou Wolfovou z Eltonova oficialního webu www.eltonjohn.com.


Elton a kapela v Burswood Dome v Perthu v Austrálii, 11.prosince
13-Prosinec-2006

"Měl jsem to potěšení vzít svou mamku (na její narozeniny) na vaší šou v Perthu, kde jsme seděli v osmé řadě. Celou dobu jsem tam jen ohromeně seděl, dokonce mi ukápla slza, když jste zpíval mojí stále oblíbenou, Goodbye Yellow Brick Road. Doufal jsem a doufal před třemi lety, že tuhle píseň budete zpívat na tour Face to Face (* Z očí do očí) s Billy Joelem ve Vegas. Mockrát děkuji za skvělý koncert."
Chris-Anne z Perthu v Austrálii

"Jedno pondělí v prosinci 2006 jsem si koupil lístek na Rocket. Nakažlivý soulad Funeral For A Friend (* Pohřeb pro přítele) se rozléhal kolem mého místa a stále se stupňoval. Drobný muž oblečený v oblečení od Versaceho vystoupil s Love Lies Bleeding (* Láska krvácí). Zbytek večera si nepamatuji, protože jsem ho sledoval v posvátné úctě. Co víc bych si mohl přát?"
Thom z Perthu v Austrálii

"Zrovna jsem dorazil domů z Perthu (Západní Austrálie) z koncertu Eltona Johna Captain and the Kid (* Kapitán a dítě). Protože jsme neměli místa v přední řadě, naše místa na stadionu nám poskytla fantastický pohled na celou událost - Elton, kapela, štáb a obecenstvo. Elton byl 'Fantastický kapitán' - jeho hlas zněl skvěle - byl to nejlepší koncert Eltona Johna, z těch šesti na kterých jsem dosud byl v Perthu od roku 1974!
Kapela se ani jednou nespletla v posledním představení v roce 2006 (127 představení za tento rok!) Byly tam všechny písně, ale to složení včetně Crocodile Rock (* Krokodýlí skála), The Bitch is Back (* Děvka je zpátky) a Saturday Night's Alright for Fighting (* Sobotní noc je dobrá pro boj) bylo prostě fantastické. Dvacetitisícové publikum to milovalo! Taky bylo skvělé, když nám všem Elton popřál 'Veselé Vánoce' - a očividně se mu jeho návštěva v Austrálii líbila, potvrdili to i ostatní fanoušci, kteří jsem napsali."

Andrew z Woodvale v Perthu v Austrálii

"Můj manžel, Bruce, je Eltonovým fanouškem už 40 let. Naše děti nám jako vánoční dárek zaplatily jeho koncert - když Bruce viděl lístky rozplakal se. Minulou noc jsme tady v Perthu ve West Oz to představení viděli....
Senzace! První představení, které jsme viděli a bylo to skvělé. Jak může vydržet zpívat/hrát tak dlouho bez aspoň pětiminutové přestávky?"

Shawn a Bruce z Perthu v Austrálii


Elton má hrát na Koncertu pro Dianu
12-Prosinec-2006

Princové William a Harry dnes ohlásili dvě hlavní události, které se budou příští rok konat na oslavu a připomínku života jejich matky Diana, Waleské princezny.

Vzpomínková bohoslužba

Vzpomínková bohoslužba se bude konat v Londýně 31. srpna 2007. Princ William a princ Harry pozvali členy královské rodiny včetně Jejího Veličenstva Královny, Vévody z Edinburghu, Prince z Walesu a Vévodkyně z Cornwallu, stejně jako Paní Sarah McCorquodale, Paní Jane Fellowes a Earla Spencera, všichni se zúčastní. Přátelé bývalé Princezny, a zástupci její charity a jiných organizací s kterými byla spojena budou také pozváni.

Koncert pro Dianu
1. července 2007, na princezniny narozeniny, budou Princ William a Princ Harry pořádat oslavný koncert na stadionu ve Wembley.
Událost, nazvaná Koncert pro Dianu, ukáže některé z oblíbených umělců jejich matky i jich samotných. Všichni umělci jsou pozváni na vystoupení Princem Williamem a Harrym. Zapsáni na koncert již jsou Elton John, Duran Duran, Bryan Ferry, Pharrell Williams, Anglický národní balet, Joss Stone a Andrew Lloyd Webber, který předvede směs písní z několika jeho nejlepších West End představení. Řada dalších hlavních představení bude oznámena později.


Princové organizují koncert a předsedají Poradnímu výboru, složeného z vedoucích osobností ze světa médií, zábavy a volného času.

Elton to komentoval,"Tleskám Princům Williamovi a Harrymu, že si pro uctění své matky vybrali pořádání tohoto koncertu. Hrozně mě těší, že budu vystupovat na téhle skvělé události. Diana byla mou přítelkyní a někým, koho jsem opravdu obdivoval pro její neúnavnou a zaujatou práci pro charitu."

K uskutečnění svých a bratrových plánů na uctění života jejich matky, dnes Princ William řekl:
“Oba jsme se na tom chtěli podílet. Chceme, aby to přesně ukázalo, co by naše matka chtěla. Tak proto bohoslužba v kostele není dostačující. Chtěli bychom mít tenhle koncert plný energie, plný zábavy a štěstí, jak by to ona, jak vím, určitě chtěla. A také je to na její narozeniny, bude to nejlepší narozeninový dárek, který kdy dostala.”

O vzpomínkové bohoslužbě Princ Harry řekl:
“Na bohoslužbě budou obě strany rodiny, matčina strana a otcova strana - všichni společně- Měla by to být dobrá příležitost occasion.”

Zisky z koncertu půjdou na konta řady charit, kteé Princezna za svého života podporovala, a na konta dvou vlastních Princezniných charit, Centrepoint a Sentebale. Princezniny charity, které budou obdarovány jsou The Diana Memorial Fund (* Vzpomínkový Dianin Fond), který  byl založen na její památku a pět charit, kterým byla patronkou v čas své smrti: The Royal Marsden Hospital (* Královská Nemocnice Marsden), The National Aids Trust (* Národní fond AIDS), Great Ormond Street Hospital (* Nemocnice Great Ormond Street), The Leprosy Mission (* Vyslanectví lepry) a The English National Ballet (* Anglický národní balet).

Prosím vězte, že na tenhle koncert nebudou žádné lístky od Rocket. Vstupenky, stojící 45 liber a bez možnosti rezervace budou k dispozici od 9 ráno (britského času) zítra (středa 13.prosince 2006) na internetové stránce
concertfordiana.com
nebo od Ticketmaster na čísle 0844 725 0107.