Co píše ow III.

Co píše oficialní web
část III.

Přeložené články a novinky Annou Wolfovou z Eltonova oficialního webu www.eltonjohn.com.


Elton se účastní premiéry filmu od Rocket
19-prosinec-2006

Minulou noc šel Elton po červeném koberci v kině Odeon na Leicester Square v Londýně, aby se zúčastnil světové premiéry filmu It's a Boy Girl Thing, nového filmu od Icon/Rocket Pictures. Elton a David Furnish, který je ve filmu výkonným producentem, přivítali spoustu hvězd a přátel, včetně členů obsazení Kevina Zegerse a Sharon Osbournové, na speciální premiéře na podporu Nadace AIDS Eltona Johna.

Film It’s a Boy Girl Thing bude v kinech celostátně uveřejněn firmou Icon Film Distribution 26. prosince 2006.


Elton mluví o Koncertu pro Dianu
19-Prosinec-2006

Minulou noc na filmové premiéře mluvil Elton s tiskem o Koncertu pro Dianu 2007, a reportérům řekl, že mluvil s Princi Williamem a Harrym o možnosti najednou moderovat i vystupovat.

Elton řekl,
"Oni [princové] řekli, že by tam pro mě mohla být role moderátora, spojování všeho dohromady, což by mi nevadilo. Princové si vyberou všechny věci a jestli to zvládnu zkoordinovat, udělám to."


Ano udělali to! Elton a David oblečeni jako hvězdy pantomimy...
18-Prosinec-2006

Včera se Elton a David Furnish zúčastnili slavnostní tématické párty na oslavu občanského svazku britského komika Matta Lucase (hvězda Little Britain) a televizního producenta Kevina McGee.

Hosté párty, pořádané v Banqueting House, Whitehall, v Londýně, byli pozváni v převlečení za postavy pantomimy* - Elton a David přišli jako Kapitán Hook a Žabí princ.

*Pantomima je tradiční britská zábava, předváděná ve městech a na vesnicích v předvánočním čase. Pantomima je hudební hra, obvykle založená na známém příběhu nebo pohádce, jako je Popelka nebo Petr Pan. Představení zahrnují úžasné kostýmy, účast publika, přísloví, dámu (hraná mužem) a kluka (hraný ženou).


Eltonova koulovačka
17-Prosinec-2006

Máte zbytečnou minutu? Navštivte domovskou stránku eltonjohn.com a zahrajte se okouzlující hru Eltonova koulovačka. Tahle sváteční zábavná hra, vytvořená pro nás Andym, Jasonem a týmem Interactive Media Marketing, Inc., je kvůli velké poptávce zpátky na vánoční období!Elton a kapela hrají v Norsku
13-Prosinec-2006

Pro rok 2007 byl ohlášen další evropský koncert, a koná se 26. června na Start Stadium, v Kristansandu v Norsku. Máme příděl lístků od Rocket na tenhle koncert a ty teď jsou na prodej na stránce Eltonových Vystoupení.
Prosím všimněte si, že tyto lístky jsou na STÁNÍ před pódiem, a tudíž nejsou garantovaná místa. Pro tyto lístky od Rocket tam nebudou žádná místa k sezení.