Co píše ow II.

Co píše oficialní web
část II.

Přeložené články a novinky Annou Wolfovou z Eltonova oficialního webu www.eltonjohn.com.


Přečtěte si fascinující rozhovor s Eltonem o práci EJAFu
24-Prosinec-2006

Jsme pyšní, že můžeme uveřejnit odkaz na rozsáhlý článek o Eltonovi a Nadaci AIDS Eltona Johna, který se objevil v posledním vydání časopisu The Chronicle of Philanthropy (Kronika dobročinnosti).

V tomto článku, Elton upřímně mluví o mimořádných výsledcích Nadace za posledních 15 let a o výzvách, které ho potkaly v osobní snaze pomoci skončit epidemii AIDS. Tenhle příběh a šestistránkový článek zdůrazňuje důležité události, klíčové schopnosti Nadace a dokládá nebývalý vliv Nadace na svět dobročinnosti.

Guyi Babylone šťastné narozeniny
20-Prosinec-2006

Dnes přejeme šťastné narozeniny Guy Babylonovi, hráči na keyboard v Eltonově kapele. Guy je teď zpátky doma v USA, po náročném roce, ve kterém kapela hrála 104 koncertů, a procestovala tisíce mílí po celém světě. Doufáme, že si Guy narozeniny opravdu užije.

Byl jsem tam - na premiéře It's A Boy Girl Thing
19-Prosinec-2006

"V pondělí 18. prosince se část Amerického života přenesla do Londýna. Roztleskávačky, oblečené v těch nejmenších růžových šatech, statečně stály kolem červeného koberce v Londýnské zimě, zatímco přívaly celebrit proudily na premiéru filmu It’s A Boy Girl Thing (* Je to klukovskoholčičí záležitost). Foťáky senzacechtivých fotoreportérů cvakaly, když obrovský zábavní park na Leicester Square vyhrával pouťové melodie a vůně cukrové vaty zůstávala ve vzduchu. Na tomhle pozadí, hvězdy jeviště i obrazovky kolem procházely v celé své parádě po červeném koberci: Geri Halliwell, zpěvačka Jameila, Susannah Constantine, Donna Air, Graham Norton, Kelly Osbourne, Louis Walsh, ‘Přišli pouze tančit' soutěžící Ray Fearon, Georgina Bouzova a Claire King, herec ze seriálu Hollyoaks Marcus Patric a hvězdy skupiny Girls Aloud Cheryl Cole a Nicola Roberts, jejichž verze ‘I Think We’re Alone Now’ se objevuje ve filmu. Prošli jsme po červeném koberci, usadili se na naše místa v kině a ochutnávali Hershey tyčinky a brambůrky zadarmo, zatímco jsme pozorovali příchod posledních celebrit.

Když byli všichni na svých místech, byli jsme oficiálně přivítáni Andy Maysonem z Icon CEO a Davidem Furnishem z Rocket Pictures, kteří společně představili zbytek obsazení, stejně tak i režiséra Nicka Hurrana a scénáristu Geoffa Deana. Všichni propukli
v smích, když popisovali jak je těžké natočit britský film na americké střední škole, filmovaný v Kanadě! Ozval se obrovský jásot, kgyž na scénu přišli výtečný Kevin Zegers a okouzlující Sharon Osbourne. Oblečená do ohromujících modrých taftových šatů, se Sharon příliš nepodobala svojí postavě ve filmu, která většinu času stráví pokrytá tukem a mastnotou z kuchyně.

Největší veselí večera přišlo s oznámením ‘Dámy a pánové, genius kterým je pan Elton John…’ Zatímco publikum jásalo, vstoupil na scénu hlavní muž v černém obleku a červeně zbarvenými brýlemi. Elton byl ve skvělé formě; pronesl upřímnou řeč o nezapomínání na druhé v tomto období roku a důležitosti investování do talentů budoucnosti.

Jakmile proslovy skončily, světla zhasla, na velké obrazovce se objevilo logo Rocket Pictures a film začal. Vypráví příběh dvou hádajících se sousedů, školní fotbalové hvězdy Woodyho Deana (Zegers), a ‘úzkoprsé panny' Nelly Bedworthové (hvězda seriálu O.C. Samaire Armstrong). Neustále ve válce, ti dva nachází své životy zvláštně narušené, když je kletba donutí vyměnit si těla. Zatímco jsou v jiném těle, každý se snaží zničit pověst toho druhého na střední škole. Ukončení vztahů, propadání u testů a změny v oblékání jsou pouze některé z ohromně zábavných incidentů - a publikum se opravdu velmi dobře bavilo. Avšak pod tím vším, se film snaží naučit diváky vidět jiný pohled na svět a porozumět různým životním stylům.

Ve stylu domácí atmosféry je ve filmu hudba Sharonina manžela Ozzyho Osbourna, a končí zvukem singlu Jamese Blunta ‘High’. Použila se
i hudba samotného Rocket Mana, a Eltonovi fanoušci si užijí drzé použití jeho hudby; v Odeonu to jistě vzbudilo obrovské veselí!

S koncem filmu nastal znovu čas na přechod červeného koberce a přímo na večírek do exkluzivního baru Titanic. Nádherná výzdoba baru zářila růžovými světýlky a úžasnou výstavou květin Vana Heldena. flower displays. Elton se se svými přáteli, včetně Stinga a Trudie Styler, vmísil mezi výstavu klenotů Chopard. Jak hosté jedli lákavé předkrmy jako lanýžové risoto a jehněčí řízečky, všichni chválili film a vrušeně si povídali o mnoha komických situacích. Večírek pokračoval až do brzkých hodin a atmosféra byla skvělá. Bylo to kvůli bolavým nohám od tančení a bolavým hlavám od pití, že nakonec kluci a holky z večírku odešli. Tahle ‘klukovskoholčičí záležitost’ určitě má jednu dobrou radu - podívejte se na ten film!
Tessa Croker