Co píše ow I.

Co píše oficialní web
část I.

Přeložené články a novinky Annou Wolfovou z Eltonova oficialního webu www.eltonjohn.com.

Narozeninové odpočítávání
4-Leden-2007

Abychom oslavili Eltonovy 60. narozeniny 25. března 2007, eltonjohn.com bude pořádat přehlídku, odpočítávání vašich oblíbených Eltonových momentů na živo. Proto potřebujeme vaši pomoc!

Prosím pošlete email na editor@eltonjohn.com, s vaším nejoblíbenějším, nejnezapomenutelnějším koncertem
Eltona Johna. Potřebujeme místo konání, zemi a datum, a jestli máte také nejoblíbenější píseň z toho koncertu také nám ji napište.

Do předmětu emailu napište NAROZENINOVÉ ODPOČÍTÁVÁNÍ.

V archivu Eltona Johna najdeme videa z nejpopulárnějších koncertů, a tato videa budeme přehrávat na webové stránce ve dnech před Eltonovými narozeninami.

Víme, že pro Eltonovi fanoušky bude velmi těžké vybrat jenom jeden koncert z těch stovek, kde účinkoval, ale doufáme, že se budete bavit při oživení svých vzpomínek a nakonec se dokážete rozhodnout!

Oběd Po Celém Světě v roce
2006 a 2007

4-Leden-2007

Rok 2006 byl dalším rekordním rokem pro Oběd Po Celém Světě, získávání finančních prostředků, organizované fanoušky Eltona po celém světě ve prospěch Nadace AIDS Eltona Johna. Díky za vaši báječnou štědrost, získali jsme celých 35,698 dolarů, což dohromady od vzniku OPCS v roce 2002 dělá fantastických 137,899 dolarů!

Elton si je dobře vědom aktivity OPCS a vřele mluví o velkorysosti jeho fanoušků na videu, které jsem natočili minulý rok v New Yorku. Jestli jste to propásli, můžete se na něj podívat na stránce
Sneak Preview page v Rocket Area.

Jsme potěšeni, že můžeme oznámit novou OPCS událost, plánovanou na Floridě - a pořádanou na Eltonovy šedesáté narozeniny!
Jeff a Stephanie Schorrovi budou hostit První Výročí Oběda Po Celém Světe v St Petersburgu na Floridě, a přivítají Elton John-A-Thon, v neděli 25. března 2007, na adrese Craftsman House, 2955 Central Avenue v St Petersburgu na Floridě.

Elton John-A-Thon bude uvádět Eltona celý den, šampaňské, oběd a a charitativní tombolu na podporu Nadace AIDS Eltona Johna (EJAF). Budou se hrát Eltonovi písně a DVDčka a očekává se, že návštěvníci budou oblečeni v jejich nejlepším oděvu, aby zapůsobili na Sira Eltona. Nejlepším kostýmům budou uděleny speciální ceny, a pro tento den bude připraveno unikátní menu Eltona Johna.

Děkujeme Jeffovi a Stephanie za pořádání téhle události. To znamená, že teď máme OPCS na západním i východním pobřeží Floridy: Nancy Case, která začala v roce 2002 s OPCS ve West Palm Beach, pořádala pět skvělých událostí na východním pobřeží.

Brzy uveřejníme více informací o OPCS v St Petersburgu, ale zatím jestli se chcete zúčastnit prosím kontaktujte
jeff@craftsmanhousegallery.com
nebo zavolejte (727) 323-ARTS

Šťastný Nový rok!
1-Leden-2007

Vítejte v roce 2007! Posíláme vám všechno nejlepší a doufáme, že tento rok pro nás všechny bude šťastný a plný zdraví.
Jak víte, rok 2007 je pro Eltona mezníkem, protože mu bude 60 25.března. Příštích pár dní budeme uveřejňovat informace o jeho speciálním narozeninovém koncertu, takže nezapomínejte navštěvovat eltonjohn.com.

Rok 2007 bude také důležitým rokem pro Eltonovu oficiální stránku, protože v několika málo týdnech přejdeme na novou značkovou stránku. Velmi se na tuto stránku těšíme - bude větší a lepší, než ta stávající, a bude obsahovat mnoho doplňků, které žádali Eltonovi fanoušci, včetně prvotřídního obchodu, kde bude absolutně všechno Elton!

Děkujeme vám za podporu eltonjohn.com během roku 2006, a doufáme, že se vám bude líbit všechno, co nabídne nová stránka v následujících měsících.

Editor